Międzynarodowy Zlot Motocyklów „MotoZauroMusic”.

Kolejny już rok ratownicy Harcerskiego Centrum Pierwszej Pomocy i dzialajacej w jej strukturach Grupy Ratownictwa Drogowego Extreme zabezpieczali jedną z największych imprez motocyklowych w Polsce. VIII Międzynarodowy Zlot Motocyklowy Moto Zauro Music odbył się w dniach 7 – 9 sierpnia 2015 r., na terenie „JuraParku” w Bałtowie. W programie trzydniowej imprezy nie zabrakło dobrej muzyki na żywo, w wykonaniu gwiazd polskiego rocka. W piątkowy wieczór zagrał m.in. Defekt Muzgó, natomiast w sobotę gwiazdą wieczoru był zespół Róże Europy. Tradycyjnym punktem zlotu był parada motocykli. Trasa przejazdu z Bałtowa przez Ostrowiec, Nową Słupię zaprowadziła motocyklistów pod eskortą policji na Święty Krzyż gdzie odbyła się msza w intencji motocyklistów. Przy wyjeździe wszystkie ,, maszyny” zostały poświęcone.

Category: HCPP, Obstawy