Zamiast „Fiskusowi” – Przekaż Harcerzowi

  Okres rozliczania się z podadtku dochodowego za rok 2012 w pełni. Pamiętaj, że rozliczając się możesz przekazać swój 1% podatku na Organizację Pożytku Publicznego. Taką organizacją jest ZHP i działające w nim Harcerskie Centrum Pierwszej Pomocy.

 Wystraczy tylko w druku rozliczenia dokonać odpowiedniego wpisu podając nr KRS. Związek Harcerstwa Polskiego jako OPP co roku prowadzi akcję dla mieszkańców. Każdy kto chce przekazać 1% podatku na ZHP – HCPP, może zgłosić się do siedziby Hufca Ostrowiec i tam bezpłatnie zostanie rozliczony. Możesz także sam wypełnić druk rozliczenia ale pamiętaj koniecznie podaj nr KRS  0000281349 dopisując nazwę: Hufiec Ostrowiec – HCPP.

Dzięki wpłatom m.in. z 1% podatku za rok 2011 udało nam się zakupić nowy samochód ratowniczy – Ambulans Mercedes Sprinter.

W tym roku pragniemy pozyskać nowy sprzęt szkoleniowy m.in. fantom do ćwiczeń resuscytacji krążeniowo-oddechowej z elektronicznym panelem i wydrukiem.

Na koniec mamy wielką prośbę. Prosimy o przesłanie nam potwierdzenia w formie kopii ostatniej strony dokumentu rozliczenia ( widnieją tam tylko kwota z 1% i nazwa OPP z nr KRS. Nie ma nazwisk, kwot dochodu rocznego i żadnych danych których Państwo nie chcieli by ujawniać). Potwierdzenie ksero, skan prześlij mailem na adres: hcpp@poczta.fm lub faxem na nr: 41/262 51 68.